Nejlepší vánoční dárek 2

25. ledna 2007 v 20:40 | Twiggy 33 |  kapitolovky - dokončené
O pár pokojů dál řešil někdo to stejné dilema. Černovlasý chlapec seděl na posteli a prohlížel si fotografii jedné velice krásné dívky. Snažil se přijít na odpověď na dvě naprosto jednoduché otázky: "Proč jen ho nechce? Co jí k sakru udělal?"
Byl naprosto zoufalý. Kamarádi mu radili, ať si najde jinou dívku a na ni zapomene. On to ale nedokázal, nešlo to. Zkoušel se i opít…nikdy to ale nevedlo k ničemu jinému, než k pořádné kocovině a bolesti hlavy. Proto všechny jeho pokusy vzdal. Sedm let. Sedm let se ji ptá pořád na to samé a ona pořád odpovídá to stejné…to strašné slovo složené ze dvou písmen…NE.
Jak krutě to zní. Položil fotografii zpět na noční stolek, kam patřila, sundal si brýle a promnul si oči. Muselo být už pozdě v noci a on byl hrozně utahaný, ale nemohl usnout. Pořád totiž myslel na ni. Na její vlasy…oči…úsměv…dokonce už se mu v hlavě přehrával i její hlas. Připadal už si jako blázen. Musel s tím přestat! Musí na ní zapomenout! Jinak už vážně zešílí.
Rázně se zvedl z postele a v pyžamu, které tvořil pouze spodní díl sešel do společenské místnosti. Sedl si do svého oblíbeného křesla u krbu a pozoroval plápolající oheň. Všude byla vánoční výzdoba, protože dnes bylo 24. prosince.
A on? Místo, aby se jako ostatní těšil na zítřejší nadílku, sedí u krbu a myslí na ní.
Rusovlasá dívka měla stejný nápad jako on. Potichu sestupovala po schodech a když schodech a když scházela z posledního schodu, tak si ho všimla. Určitě to byl on. Mohla se otočit a odejít. Očividně ji vůbec nezaregistroval, protože seděl zády k ní. Ona to však neudělala.
"Můžu si přisednout?" pravděpodobně nečekal, že by se tu někdo objevil, a tak vstal a otočil se k čelem k ní. Na sobě měl pouze kalhoty od jeho "pyžama" a jí připadal neuvěřitelně sexy. Sjížděla ho pohledem a nemohla přestat. On na tom nebyl o moc líp. Její noční košilka zakrývala opravdu jen to nejnutnější a vzhledem k tomu, že Lily byla velmi krásná se není čemu divit. Po chvíli oběma došlo, co se děje, a tak od sebe trochu rozpačitě odtrhli pohled.
"Jasně….jasně, proč ne?" Nádherně se usmál.
Posadili se do křesel u krbu a oba mlčeli. Najednou se Lily zvedla a přešla k oknu následovaná Jamesovým udiveným pohledem.
"Je to nádhera!" opřená o okenní parapet se dívala na bradavické pozemky pokryté zářivým, bílým sněhem. Její vlasy se leskly v měsíčním světle a smaragdové oči zářily ve světle krbu. Dodal si odvahy, pomalu se zvedl a přešel k ní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mája mája | E-mail | Web | 15. července 2007 v 15:24 | Reagovat

Honem jdu na další díl

2 Wen Wen | 30. ledna 2008 v 16:28 | Reagovat

Jsem na tom podobně... Viz výše...

3 martnka martnka | Web | 24. června 2008 v 10:42 | Reagovat

chvátám chvátám nemám chvili klid, musím si přečíst další dil :-D.-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama