Říjen 2007

Nový blog...

28. října 2007 v 1:13 | maure
Tak jsem si založila ještě jeden blog... Takového pana Hyda. Jelikož sem nechci cpát věci, které sem moc nesedí (depresivnější, slash, mimo fanfic). Pokud by měl někdo zájem se podívat, je na www.depressed.blog.cz. Zatím jsem doma našla několik věcí, takže mám až někdy do konce listopadu nastavené na každou neděli povídku nebo drabblíky (optimističtější zůstávají tady) a chtěla bych nastavit, aby se každou středu objevila nějaká pěkná hudba, text nebo jedna z básní mých oblíbenců...
Kdo by měl zájem, návštěvy a komenty ocením :) Tak snad jsem moc neprudila...

Největší lumpárna pobertů

27. října 2007 v 15:04 | maure |  drabbles - mimo l/j
James Potter se rozvalil na posteli a trochu se zamračil.
"Nechce se mi věřit, že už budeme končit…" Sirius mu dal za pravdu a dodal.
"Navíc, už hodně dlouho sekáme latinu… Už si ani Zmijozeláci nedávají pozor, když procházejí Velkou síní… Navíc, ty teď máš tu svoji vysněnou Evansovou, Remus knížky a Petr jídlo… Za chvíli máme po zkouškách, co takhle vymyslet nějakou srandičku na konec roku?" Celý pokoj odsouhlasil a Petrovi nadšením zaskočil řízek. Po chvíli dušení a mlácení do zad se i ten uklidnil a začali plánovat.
Přišel den odjezdu a detaily byly dořešeny... Žáci přišli k vlaku a tam místo Spěšného vlaku do Bradavic čekal...
Motoráček!

James nezemřel!

27. října 2007 v 14:27 | maure |  Blbůstky odjinud
Máme nezvratný důkaz, že pan James Potter nezemřel, jak se nám snaží namluvit Albus Brumbál a jeho přisluhovači. Z důvěryhodných zdrojů se nám doneslo, že pan Potter se dokáže přeměnit v jelena, a tak jsme se ani nedivili, když v zapadlém koutu Evropy (jakási Česká republika) se objevil agresivní tvor tohoto druhu. Jsme si jisti, že časem objevíme i údajně též mrtvou madam Potterovou.
exkluzivně pro Jinotaj maure