Prosinec 2007

Stěhování... z části

28. prosince 2007 v 1:30 | maure
Blog.cz strašně blbne a já nemám nervy na to, doufat že se mi podaří přihlásit nebo přidat článek na dvou stránkách, takže jsem se rozhodla částečně přesunout na http://maure.wgz.cz. S depressed.blog.cz jsem to už vzdala, sice tam mám ještě něco nastaveného, ale postupně se stěhuje a půjde do kytiček. Pro vás se nic nemění (aspoň zatím), lily-james chci ještě nechat, ale přidám tam povídky, které jsem sem napsala nebo přeložila. Tak snad se blog.cz uklidní :). Pokud máte zájem, přijďte se podívat, budu jen ráda.
Ale proč se tu s tím vypisuju... Povídek, které jsem napsala nebo přeložila sem, tam bude i pár orig. fantasy, trochu temnější věci a hlavně VYPRACOVANÉ MATURITNÍ OTÁZKY Z ČESKÉ LITERATURY ve Wordu. Na nich pracuji celé prázdniny a proto nestíhám dárečky (ano, vím, že ještě 3 dlužím - nebojte, budou). Zatím jsem u 8. otázky - 4. fáze NO. Sice toho tam je trochu víc (na škole máme rozšířenou výuku literatury), ale snad to někomu pomůže...

Dárek č. 6 - pro Lucy Sallieri-Malfoy

25. prosince 2007 v 0:48 | maure |  drabbles - mimo l/j
Tento, v pořadí už šestý dárek, věnuji Lucy Sallieri-Malfoy, která si přála něco o Dracovi nebo Siriovi. Tak nějak jsem do toho zakomponovala oba... Snad ti udělá radost :)

odkaz

24. prosince 2007 v 20:42 | maure
Na ff.ph.net dnes přibyla úžasná povídka... Je to parodie na L/J psaná za účelem odvrácení co nejvíc lidí od tohoto páru, ale je psaná takovým způsobem, že rozhodně stojí za přečtení. Aspoň pro lidi, kteří mají aspoň trochu jízlivý smysl pro humor a neberou povídky moc vážně. Moc děkuji autorce, že mi sem dovolila přidat odkaz. (i když pochybuju, že sem někdy nahlédne... chich)

dárek č. 5 - pro Merisu

24. prosince 2007 v 4:57 | maure |  jednorázovky
Merisa si přála songfic na písničku With me od Sum 41. Napadlo mě tohle, tak snad tě aspoň trochu potěší. Nevím, jestli jsem se přesně trefila do toho, jak tu písničku vnímáš, ale takhle působí na mě :)
Krásný Vánoce!
P. S. Zbylé dárečky vytvořím ještě dnes, ale nevím v kolik... je možný, že zase v nočních hodinách.

Dárek č. 4 - pro Hayddé

24. prosince 2007 v 4:05 | maure |  jednorázovky
Tak tenhle dárek je pro Hayddé a jmenuje se Snotvorná emulze. Hayddé si přála něco, kde se James dozví, že má syna.

Dárek č. 3 - Pro Nikky - Vánoční...

22. prosince 2007 v 23:47 | maure |  jednorázovky
Tenhle dáreček putuje za Nikky, která si jako téma vybrala nějakou vánoční romantiku. Tak snad se bude líbit.

Dárek č. 2 - pro Maysie

22. prosince 2007 v 23:31 | maure |  drabblíky
Tak přidávám druhý dáreček... Je pro Maysie, která si jako téma vybrala Siria s někým... Je to jen drabblátko, ale snad se aspoň zasměješ... :)

Dárek č. 1 pro Niku - Miluje...

22. prosince 2007 v 23:14 | maure |  jednorázovky - překlad
Tak dáreček číslo 1 - překlad krásné povídky He loves… od indaydreams. Originál je na http://indaydreams.livejournal.com/11803.html#cutid1. Tenhle dáreček je pro Niku.

NAROZENINY

22. prosince 2007 v 0:49 | maure
Tak... 26. 12. 2007 přesně v 00:00 bude tenhle bloček slavit první narozeniny. A tak mě napadlo... Nechce někdo dáreček? Pokud ano, napište si a já do 30. něco přidám. Potom už budu zase v luftu. Takže, jaké dárky bych byla schopná připravit:
1) nějaký kratší překlad
2) drabblátko nebo povídku na zadané téma (postavu, slova, situaci... záleží na vás)
3) songfiction na vybranou písničku...
Pokud by se tu našla osůbka, která by datum nestihla (a to bych se moc nedivila, vzhledem k mým častým aktulkám), může napsat i později s tím, že mi to bude déle trvat. Krásný Vánoce!

Já vás varovala, paní profesorko

22. prosince 2007 v 0:23 | An-Jelly-Ca |  jednorázovky - překlad
Tak konečně po dlouhé době zase něco přidávám... No, v poslední době nemám moc čas (kvůli škole), tak aspoň maličkost. Má někdo zájem, abych mu hlásila své dost řídké aktulky? Jestli jo, pls napište mi do komentů kam. (jestli na stránky, nebo na mail). Pa pa, maure
Jedná se o překlad povídky I warned you, Professor od An- Jally-Ca. Originál je na http://www.fanfiction.net/s/3634087/1/I_warned_you_Professor.

Sčítání lidu

16. prosince 2007 v 8:57 | maure
Na webu jsem narazila na stránku http://harryyp.blog.cz/. Zdejší majitelka Makina začala s prací na projektu, který může asi jenom prospět - snaží se udělat seznam všech autorů a stránek. Tady je její článek:
Já Makina http://harryyp.blog.cz jsem se rozhodla zahrát si na Marii Teresii a uspořádat SČÍTÁNÍ LIDU. Přesněji SČÍTÁNÍ AUTORŮ. Zajímalo by mě kolik nás je a kolik existuje povídek. Myslím, že nejsem sama koho to napadlo, ale potřebuji vaši pomoc. Všichni co píšete nějaké HP povídky mi prosím napište:
1. Svou přezdívku
2. adresu stránek
3. Názvy všech povídek co píšete + pokud možno stručný děj nebo aspoň období. Jo a ještě druh (kapitolovka, jednor. atd.)
Vím, že je to šílenost, že někteří z vás píší jednorázovky, kapitolovky drabble a další, ale prosím, chtěla bych to vědět. Kdo by posléze chtěl můžuž mu poslat seznam........ale až to bude hotové. Doufám, že nevyhraje vaše lenost a uděláte to ne pro mě, ale i pro ostatní. Berte to jako registraci.
Prosím všechny údaje mi pište buď do komentářů, vzkazů autorovi nebo na mail marketabartikova@seznam.cz
Vím, že je nás hodně a proto to bude jako řetězec. Ten to řekně těmhle a ti zase těmhle a já doufám, že společnými silami se k tomu dopídíme. Tak a proto prosím, aby si majitelé blogů zkopírovali tento text a pomohli mi to uspořádat. Budud velice vděčná a doufám, že se všichni autoři zapojí. Když dokážete psát suprové povídky. Tak proč by nešlo napsat jeden komentář nebo mail.......za maily budud vděčnější aspoň v tom nebudu mít humbuk, ale jakýkoli kontakt ocením.
Takže všichni předejte mou zprávu dál a dál ať se dostane i k tomu nejmenšímu a začínajícímu autorovi. Věřím vám a těším se na vaše povídky......
Nezklamte mě.
Společně to dokážem.
Vidíte? Tak se připojte!