dopis od šmudly pro šmoulu

24. října 2009 v 23:52 | maure
Ahojky,

nehodlám se znovu pustit do těchto stránek (aspoň v nejbližší době ne), pouze jsem chtěla touto cestou poděkovat jednomu účasnému človíčkovi za dobu, kterou jsme spolu strávili...

Nejedná se o žádnou ffic, je to dopis na rozloučenou, který si stejně ta osoba nikdy nepřečte... Přesto jsem to musela napsat a dát sem. Přibližně před dvěmi hodinami jsme se rozešli a najednou si čím dál víc uvědomuju, co pro mě znamená.

Díky za pochopení.Když jsem Tě viděla poprvé, bojoval jsi z legrace jen v kalhotách a já jsem se na Tebe dívala z rohu tělocvičny a pozorovala Tvé krásné tělo… Po dvou letech jsme se potkali znova… Strašně ses mi líbil, Tvé modré oči, krásné silné ruce… Přestože jsi odjinud, hodně rychle jsme se dali dohromady a pak jsem poznala, že jsi strašně hodnej, empatickej kluk, co to neměl zrovna lehké… Zamilovala jsem se, Ty také (i když jsem to nikdy nepochopila). Zkusili jsme to, přestože jsme věděli, že to bude těžké… Byl jsi moje první láska.
Hned jsem se docela dost změnila - přestala jsem být takový cynik, začala jsem věřit na lásku… Jen ty cigarety jsem si nemohla odepřít. Ne, nejsem na nich závislá, jen jsem si chtěla ponechat svou svobodu aspoň v takovéhle pitomosti, když už jsem se vždycky s tebou chovala jako sentimentální idiot - vždy, když jsi měl ty nebo já odjet, bulela jsem jako želva, potom jsem byla vždy několik dní v depresích. Přesto, ty dny, i když jich dohromady nebylo tolik, které jsme strávili opravdu spolu, byly většinou nejhezčími v mém životě. Krásný pocit blízkosti, péče, lásky, něhy… Na to nikdy nezapomenu.
Za ten rok jsme toho, přestože jsme měli vztah na dálku, hodně zažili. Krásné věci i věci, které tak krásné nebyly. Chvílemi jsem hodně pochybovala, Ty také, oběma se nám moc stýskalo… Nakonec to vedlo k tomu, že jsme se právě dnes rozešli.
Věděl jsi, že jsem si Tě jednou, za sedm, deset let, chtěla vzít a časem s Tebou mít děti? Nedokážu si představit, že tě už nikdy neobejmu, nepolíbím, že se spolu nebudeme procházet po lese a milovat…
Přesto našeho vztahu nikdy nemůžu litovat. Jsi nejúžasnější, nejhodnější kluk, kterého jsem kdy poznala… Miluji Tě a asi navždy pro mě budeš moc a moc znamenat.
Tvoje
m.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lily evans lily evans | Web | 1. prosince 2009 v 21:51 | Reagovat

ahojik...moc pekny blogik...sa mi pacia tvoje poviedky...nechces spriatelit???

2 Altheda Altheda | Web | 12. února 2012 v 9:44 | Reagovat

Ahoj, kto si chce prečítať ďalšie HP príbehy, navštívte môj blog:)

3 Scorpio Scorpio | Web | 4. ledna 2014 v 19:55 | Reagovat

Ahoj,
byl/a jsi přidána na seznam neoficiálních autorů fanfiction na adrese http://archivpovidek.blog.cz/1205/seznam-hp-ff-1
S pozdravem
Scorpio za tým B.U.N.C.R.u
*B.U.N.C.R. (Bookcase of Unofficial Creators) je vlastně amaterský blog tří adminek, které se snaží dát dohromady co největší počet blogařů/pisálků. Pokud máš nějaký tip, byli bychom rádi za tvou pomoc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama